- W CENTRUM UWAGI -


Koncepcja programowa i organizacja PKF: (0-62) 765-25-04

REPERTUAR

Grupy
OFERTA dla grup zorganizowanych
Plan kina
Kliknij aby zobaczyć plan kina
Galeria
Fotogaleria
RC 106.4 FM
Kino Centrum na stronie RADIA CENTRUM 106.4 FM
Regulamin seanse 3D
Regulamin udziału w seansach filmowych
w technologii 3D w KINIE CENTRUM 3D

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi,
a także płatności zbliżeniowe
  TYTUŁ:
GRUPY ZORGANIZOWANE

PRODUKCJA:
REŻYSERIA:

OBSADA:

GATUNEK:

OPIS:

KINO_CENTRUM posiada klimatyzowaną salę widowiskowo-kinową mogącą pomieścić jednorazowo 325 widzów. Dysponujemy doskonałej jakości analogowo-cyfrowym sprzętem projekcyjnym i nagłośnieniowym. Z usług naszego kina korzystają przede wszystkim Klienci indywidulani, pamiętamy jednak o specyfice oraz potrzebach instytucji i firm dlatego mamy też ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa.

OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI
Specjalnie dla szkół i przedszkoli przygotowaliśmy interesującą ofertę biletów grupowych w preferencyjnych cenach oraz dogodne godziny seansów. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI
Dla firm i instytucji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zakupu biletów grupowych
i indywidualnych, które mogą być atrakcyjnym upominkiem dla Pracowników oraz Klientów Państwa firmy.
BILET DLA CIEBIE – bilet dla jednej osoby, jest to bilet otwarty, nie ograniczony datą
i godziną o wystarczająco długim terminie realizacji. Doskonały jako premia lub dodatkowa forma gratyfikacji dla pracowników, znakomity jako prezent dla partnerów firmy.
BILETY ZBIOROWE – to bilety dla grupy na konkretny dzień i seans. Mają Państwo możliwość wyboru dogodnych miejsc na sali, a także zakupu biletów w specjalnej niższej cenie.
OFERTY SPECJALNE – skonstruowane specjalnie pod kątem danej instytucji. Przy współpracy z Państwem tworzymy ofertę maksymalnie dopasowaną do potrzeb i wymagań Państwa pracowników i kontrahentów.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt
pod numerem telefonu: (62) 765-25-04
e-mail : kino@ckis.kalisz.pl

SEANSE:
POLECAMY - Kliknij na miniaturkę, by przejść do opisu filmu.

ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY

« Powrót do repertuaru kina

CENA BILETU:


  TYTUŁ: "KAMIENIE NA SZANIEC"

PRODUKCJA: PRODUKCJA : Polska
REŻYSERIA:

REŻYSERIA : Robert Gliński

OBSADA:

OBSADA : MARCEL SABAT, TOMASZ ZIĘTEK, KAMIL SZEPTYCKI, SANDRA STANISZEWSKA, MAGDALENA KOLEŚNIK, ARTUR ŻMIJEWSKI, DANUTA STENKA, ANDRZEJ CHYRA, KRZYSZTOF GLOBISZ, WOJCIECH ZIELIŃSKI

GATUNEK:

GATUNEK : dramat, wojenny

OPIS:


„Być zwyciężonym i nie ulec – to zwycięstwo.” Oto dewiza jaką w życiu kierują się trzej młodzi przyjaciele Alek, Zośka i Rudy. Harcerze, maturzyści warszawskiego liceum snujący ambitne plany na przyszłość przerwane przez wrzesień 1939 roku. Wkraczają w dorosłość w niezwykle dramatycznych czasach, które stawiają ich przed wyborem – przetrwać za wszelką cenę, czy przyłączyć się do walczących o wolną Ojczyznę, ryzykując wszystko. Chłopcy, wychowani w patriotycznych domach, kształtowani przez harcerskie ideały, postanawiają walczyć. Stają się żołnierzami i choć codziennie ocierają się o śmierć, to jednak nawet w tych okrutnych czasach potrafią żyć pełnią życia. Walczą ofiarnie i z honorem. Odchodzą „jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec”, zostawiając po sobie wielką lekcję przyjaźni, honoru i miłości do Ojczyzny.


CZAS TRWANIA: 1h 52

SEANSE:
Przyjmujemy rezerwacje na
seanse dla grup zorganizowanychZainteresowanych prosimy o kontakt e-mail : kino@ckis.kalisz.pl
lub telefoniczny : (62) 765-25-04
ZAPRASZAMY !


UWAGA!!! KONKURS ->
www.kamienienaszaniec.com/konkurs


Ograniczenia wiekowe: sugerowane przez dystrybutora – od lat 13 – z zaznaczeniem, że przedział wiekowy 13-15 powinien oglądać film w towarzystwie rodziców lub opiekunów.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 10zł (grupy edukacyjne)
11zł (grupy komercyjne)


  TYTUŁ: „OBIETNICA”

PRODUKCJA: PRODUKCJA : Polska
REŻYSERIA:

REŻYSERIA : Anna Kazejak („Skrzydlate świnie”, „Bocznica”)

OBSADA:

OBSADA : Magdalena Popławska („Dziewczyna z szafy”, „Lęk wysokości”, „Prosta historia o miłości”); Andrzej Chyra („W imię…”, „Bilet na Księżyc”, „Trick”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „ Wszystko, co kocham”); Jowita Budnik („Papusza”, „Plac Zbawiciela”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”); Bartłomiej Topa („Drogówka”, „Mój biegun”, „Wyjazd integracyjny”); Dawid Ogrodnik („Chce się żyć”, „Ida”, Jesteś Bogiem”); Nikodem Rozbicki („Bejbi Blues”, „Czerwony pająk”); Eliza Rycembel; Mateusz Więcławek oraz Luxuria Astaroth

GATUNEK:

GATUNEK : dramat, thriller

OPIS:Generacja social media kontra zagubieni rodzice w nowym obrazie Opus Film, producenta trzech oficjalnych polskich kandydatów do Oscara – „Ediego”, „Sztuczek” i „Z odzysku” oraz wielokrotnie nagrodzonej „Idy”, w reżyserii Anny Kazejak – autorki kinowego przeboju „Skrzydlate świnie”. Poruszający, wnikliwy i odważny portret młodego pokolenia. Światowa premiera filmu odbyła się 14 lutego na festiwalu Berlinale.

Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…

W obsadzie filmu główne role – Lili i Janka – zagrali Eliza Rycembel i Mateusz Więcławek, debiutanci, wyłonieni w ogólnopolskim castingu. Wspiera ich prawdziwie doborowa ekipa aktorska – Andrzej Chyra („W imię…”), Magdalena Popławska („Lęk wysokości”), Jowita Budnik („Papusza”), Barłomiej Topa („Drogówka”), Dawid Ogrodnik („Chce się żyć”). W „Obietnicy” zobaczymy również, między innymi, Nikodema Rozbickiego, który debiutował w głośnym „Bejbi Blues” Katarzyny Rosłaniec oraz Luxurię Astaroth, modelkę, znaną z przebojowych klipów rapera Donatana „Równonoc” i „My Słowianie”.

Scenariusz do filmu powstał pod czujnym okiem słynnego hollywoodzkiego scenarzysty Christophera Voglera.

„Inspiracją dla powstania tej historii były prawdziwe wydarzenia, mające miejsce w ostatnich latach w kraju i za granicą. Nie chodzi tu jednak tylko o Polską rzeczywistość, ale o spojrzenie na naszą europejską kulturę, na procesy zachodzące podskórnie, których spektakularne efekty krzyczą do nas z pierwszych stron gazet.”

„Widzę w moich bohaterach pokolenie, które posiada wszelkie zachodnie dobra, nieobarczone historycznie i politycznie, wolne, a mimo to używające owej wolności do stworzenia własnego więzienia. Żyją w świecie, który daje im wszystko, nie wymagając nic w zamian. Być może to właśnie jest powodem, dla którego stwarzają swoje własne zasady, za przekroczenie których płaci się najwyższą karę.” Anna Kazejak, reżyser


CZAS TRWANIA: 1 godz. 37 min.

SEANSE:

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail : kino@ckis.kalisz.pl
lub telefoniczny : (62) 765-25-04
ZAPRASZAMY !


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 10zł (grupy edukacyjne)
11zł (grupy komercyjne)


  TYTUŁ: „SYN BOŻY”

PRODUKCJA: PRODUKCJA : USA
REŻYSERIA:

REŻYSERIA : Christopher Spencer

OBSADA:

OBSADA : Diogo Morgado, Roma Downey, Amber Rose Revah, Greg Hicks, Adrian Schiller, Darwin Shaw, Sebastian Knapp, Joe Wredden

GATUNEK:

GATUNEK : dramat, biblijny

OPIS:
Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.


CZAS TRWANIA: 2 godz. 18 min

SEANSE: font size=4>

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail : kino@ckis.kalisz.pl
lub telefoniczny : (62) 765-25-04
ZAPRASZAMY !


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 10zł (grupy edukacyjne)
11zł (grupy komercyjne)


  TYTUŁ: „PAN PEABODY I SHERMAN” 3D

PRODUKCJA: PRODUKCJA : USA
REŻYSERIA:

REŻYSERIA : Rob Minkoff

OBSADA:

OBSADA : polski dubbing: Artur Żmijewski - Pan Peabody, Franciszek Dziduch - Sherman, Pola Bychawska - Penny Peterson, Monika Pikuła - Patty Peterson

GATUNEK:

GATUNEK : animacja, familijny, przygodowy

OPIS:


)

Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Niezwykły pies i jego pan muszą załatać dziurę w czasie, zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze.


CZAS TRWANIA: 1 godz. 32 min.

SEANSE:

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail : kino@ckis.kalisz.pl
lub telefoniczny : (62) 765-25-04
ZAPRASZAMY !


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 14zł (3D)/10zł (2D) (grupy edukacyjne)
15zł (3D)/11zł (2D)(grupy komercyjne)


  TYTUŁ: „SARILA: PODRÓŻ DO KRAINY LEGEND” 4 kwietnia PREMIERA

PRODUKCJA: PRODUKCJA : Kanada
REŻYSERIA:

REŻYSERIA : Nancy Florence Savard

OBSADA:

GATUNEK:

GATUNEK : animacja, przygodowy

OPIS:
Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jednym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Czy bohaterom uda się dotrzeć do skrytej pośród lodowców krainy, do której wejście – jak głosi legenda – mogą odnaleźć wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu?


CZAS TRWANIA: 1 godz. 22 min

SEANSE:

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail : kino@ckis.kalisz.pl
lub telefoniczny : (62) 765-25-04
ZAPRASZAMY !


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 14zł (3D)/10zł (2D) (grupy edukacyjne)
15zł (3D)/11zł (2D)(grupy komercyjne)


  TYTUŁ: „KAROL, KTÓRY ZOSTAŁ ŚWIĘTYM”

PRODUKCJA: PRODUKCJA : Polska
REŻYSERIA:

REŻYSERIA : Grzegorz Sadurski

OBSADA:

OBSADA : Kamil Tkacz, Andrzej Tkacz, Piotr Fronczewski, Katarzyna Glinka

GATUNEK:

GATUNEK : Kamil Tkacz, Andrzej Tkacz, Piotr Fronczewski, Kat

OPIS:


->


Pierwszy film dla dzieci o Janie Pawle II, który w przystępnej i atrakcyjnej formule kina familijnego, łącząc animację, materiały archiwalne i kino aktorskie, opowiada o dzieciństwie i młodości Ojca Świętego - Papieża wszystkich dzieciaków. 12-letni Kacper (Andrzej/Kamil Tkacz), pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów, którzy zastraszają słabszych uczniów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka (Piotr Fronczewski), opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi warunkami przyrody i życia w surowych warunkach schroniska, snuje opowieść o przyjacielu z dzieciństwa – Karolu, który wielokrotnie ratował go z opałów i już za młodu udowodnił, że przemoc można pokonać niezłomną postawą i siłą ducha. Kacper, słuchając kolejnych historii dziadka, tworzy na ich podstawie animacje komputerowe, które składają się na fascynującą, filmową opowieść o Karolu Wojtyle – niezwykłym człowieku i przywódcy duchowym Polaków.


CZAS TRWANIA: 1h 16 min

SEANSE:

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail : kino@ckis.kalisz.pl
lub telefoniczny : (62) 765-25-04
ZAPRASZAMY !


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 10zł (grupy edukacyjne)
11zł (grupy komercyjne)


  TYTUŁ: FOTORELACJA "SHORT WAVES FESTIVAL 2014"

PRODUKCJA:
REŻYSERIA:

Fundacja Ad Arte

OBSADA:

GATUNEK:

OPIS:
Short Waves Festival. Najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina

Short Waves Festival to najwazniejszy festiwal krótkich form filmowych w Polsce. Z każdym rokiem jego zasięg się zwieksza i obejmuje coraz więcej miast w kraju i Europie, a w trakcie tegorocznej edycji po raz pierwszy filmy konkursowe zostaną zaprezentowane poza granicami kontynentu!

7 najlepszych polskich filmów krótkometrażowych, wybranych spośród niemal 280 zgłoszonych tytułów zawalczy o GRAND PRIX 2014. Każdy z nich to historia opowiedziana w inny sposób, przy użyciu przeróżnych środków wyrazu. To świeży, zaskakujący obraz polskiego krótkiego kina. Festiwal i w tym roku nie omija Kalisza i oddaje sprawę zwycięstwa również w nasze ręce, dlatego przybądźcie i wybierzcie najlepszy z nich. SHORT WAVES GRAND PRIX to Wasza nagroda! Nie przegapcie jedynego w Kaliszu pokazu konkursowego! Festiwal stawia na autorski, nieszablonowy program. Znalazły się w nim m.in. krótkie metraże kręcone przez mistrzów (Cristiana Mungiu, Terry'ego Gilliama i Akiego Kaurismakiego), krótkie fabuły nominowane do tegorocznych Oscarów, przegląd młodych europejskich talentów, a także pokaz filmów o architekturze. Wśród wydarzeń towarzyszących ekscytująco zapowiada się widowisko "Horny Berlin" łączące nieme kino z muzyką na żywo. – Pokażemy także absolutnie zaskakującą filmową opowieść o życiu seniorów. Młodych filmowców z Europy zaprosimy na warsztaty Film Rave prowadzone m.in. przez Xawerego Żuławskiego. Stawiamy na różnorodność i intensywność doznań filmowych – dodaje Grzegorz Luft, dyrektor programowy Short Waves Festival.

Wszyscy, którzy w kinie lubią oglądać gwiazdy będą mieli szansę przekonać się, że najbardziej znani polscy aktorzy szukają zawodowych wyzwań w krótkich metrażach. W programie SWF znalazły się nowe krótkie fabuły z udziałem Danuty Stenki, Kingi Preis, Andrzeja Chyry i Arkadiusza Jakubika.

Organizatorem Short Waves Festival jest poznańska Fundacja Ad Arte, która od 10 lat aktywnie działa w obszarze promocji i dystrybucji polskiego krótkiego kina oraz sztuki audiowizualnej. Fundacja jest również polskim przedstawicielem Future Shorts, największej na świecie platformy prezentacji i promocji krótkiego kina.

SEANSE:

« powrót

CENA BILETU:


  TYTUŁ:
GALERIA 2

PRODUKCJA:
REŻYSERIA:

OBSADA:

Fotogaleria

GATUNEK:

OPIS:

SEANSE:

« Powrót do repertuaru kina

CENA BILETU:


  TYTUŁ: REGULAMIN UDZIAŁU W SEANSACH FILMOWYCH W TECHNOLOGII 3D
W KINIE CENTRUM 3D

PRODUKCJA:
REŻYSERIA:

OBSADA:

Aby uatrakcyjnić seanse kinowe stworzono technologię, która wprowadza widza w świat trójwymiarowej zabawy. W kinie Centrum widzowie mają okazję doświadczyć projekcji 3D w powszechnie stosowanym systemie Dolby 3D. Dolby Digital 3D to technologia kinowa wyświetlania obrazów trójwymiarowych, opatentowana i wprowadzona przez firmę Dolby Laboratories, Inc. San Francisco, CA 94103-4813 USA
GATUNEK:

OPIS:

  1. Tylko bilet zakupiony na seans 3D uprawnia do otrzymania (na czas seansu) okularów 3D.
  2. Otrzymanie przez osobę okularów 3D następuje przed projekcją filmu, przed wejściem na salę kinową.
  3. Okulary 3D wydawane są pojedynczo przez pracownika kina na podstawie zakupionego biletu.
  4. Zabrania się wynoszenia udostępnionych okularów 3D poza salę kinową, w której odbywa się seans filmowy 3D. Opuszczając salę kinową w trakcie seansu, udostępnione okulary należy zwrócić bileterowi. W przypadku powrotu Klient otrzymuje z powrotem okulary za okazaniem ważnego biletu na seans.
  5. Klient jest zobowiązany do zwrócenia okularów 3D pracownikowi kina po zakończeniu seansu. Za otrzymane okulary 3D klient ponosi odpowiedzialność materialną. W przypadku ich zniszczenia, zawłaszczenia lub zgubienia Klient zobowiązany jest do uiszczenia w kasie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu opłaty w wysokości 60 zł.
  6. Klient zwraca okulary 3D osobiście. Niedopuszczalne jest zwrócenie okularów za inną osobę lub grupę osób.
  7. Podczas projekcji filmu 3D należy nałożyć okulary 3D zgodne z systemem Dolby Digital 3D. Okulary tzw. "papierowe" nie są zgodne z systemem Dolby Digital 3D.
  8. Zakup biletu na seans 3D jest równoznaczny z akceptacją regulaminu (REGULAMIN UDZIAŁU W SEANSACH FILMOWYCH W TECHNOLOGII 3D W KINIE CENTRUM).

SEANSE:

« Powrót do repertuaru kina

CENA BILETU: